בוגרי הארגון

בשנים האחרונות בהנהגתה של אלה גליל התפתח הארגון ושורותיו התרחבו. כאשר תשוטטו באתר המחודש תוכלו להתרשם מהשנויים העוברים על הארגון והפעילות הענפה. 
תלמידים רבים ובני נוער מכל שכבות האוכלוסיה ומכל רחבי הארץ נחשפים להזדמנות להרחיב את אופקיהם , להכיר ביכולתם ובעזרתם של מתנדבים מכל מגזרי המשק פותחים צוהר לעתיד.
כבוגרי התוכנית "יזמים צעירים-עושים עסקים" אתם יותר מכולם מכירים את הערך והתרומה של התוכנית למשתתפי התוכנית כבודדים ולהשפעה הרחבה שלהם על החברה והקהילה.
הארגון שם לו למטרה להרחיב את שורותיו ופעולותיו. 
אנחנו נמצאים בעיצומו של ארגון מאגר מידע של בוגרי התוכנית. הזמנות לאירועים ומידע שוטף על פעילות הארגון יישלחו לבוגרים . תוכניות מיוחדות מגובשות בימים אלה ליצירת רשת קשר בין הבוגרים. 
בכל העולם מהווים הבוגרים של תוכניות כאלה אבן יסוד להמשך קיומן. הבוגרים אסירי תודה להזדמנות שניתנה להם חוזרים ומחזירים לדור הבא מעט ממה שקבלו. 

 

לחץ כאן וצור קשר

 

 


 

יבגני אברמוביץ, מבוגרי התכנית בשנת 2000, מספר:

השתתפותי בתוכנית "עושים עסקים" של יזמים צעירים ישראל, אפשרה לי לעבור חוויה מדהימה שאת השפעותיה עלי אני נושא עמי עד היום, בהיותי בוגר הטכניון בכלכלה וניהול.

משתתפי התוכנית זוכים להזדמנות להתנסות בעולם העסקי המודרני על היבטיו השונים, ובמקביל לעבור מסע לגילוי עצמי !

המנהיגים, אנשי האומנות ואנשי הטכנולוגיה, כולם יכולים לבטא את עצמם במסגרת פעילותם ביזמים צעירים, להתפתח באופן אישי ולתרום להצלחת הקבוצה כולה, וזאת תוך התנסות בעבודת צוות, פיתוח יצירתיות ושאיפה למצוינות.

חוויה נהדרת ומומלצת בחום.